• Начало
  • НОВИНИ
  • Покана - Управителният съвет на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа” свиква Общо събрание на 06.02.2025 г. от 16.00 часа в сградата на Община Главиница

zaglavna logo1n 2023

 

П О К А Н А

ЗА ОБЩО СЪБРАНИЕ НА

 СНЦ  „МИГ ГАВИНИЦА – СИТОВО КРАЙДУНАВСКА ДОБРУДЖА”

  На основание чл. 26, ал. 1 от ЗЮЛНЦ и чл. 34, ал. 1 от Устава на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа”, и във връзка с решение на УС от 23.01.2025 г. Управителният съвет на Сдружението, свиква Общо събрание на 06.02.2025 г. от 16.00 часа в сградата на Община Главиница, с адрес: гр. Главиница, ул. Витоша, № 44, ет. 4 /заседателна зала/, при следния   

Дневен ред:

1. Освобождаване на членове и приемане на нови членове на Общото събрание на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“.

2. Освобождаване на Управителния съвет и Председателя на Управителния съвет на СНЦ „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“.

3. Избор на Управителен съвет и Председател на Управителния съвет на СНЦ „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“.

4. Одобрение на Годишен доклад за отчитане изпълнението на Стратегията за водено от общностите местно развитие (СВОМР) по подмярка 19.2 „Прилагане на операции в рамките на стратегии за Водено от общностите местно развитие “ на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“ за 2024 година.

5. Одобрение на Годишен финансов отчет и Годишен отчет за дейността на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“ за 2024 година.

6. Обсъждане и вземане на решение за определяне размера на годишния членски внос за 2025 г., който се внася от членовете на Колективния върховен орган на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“.

7. Приемане на годишен бюджет на Сдружение „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“ по подмярка 19.4. „Текущи разходи и популяризиране на Стратегия за Водено от общностите местно развитие“ на СНЦ „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа” за 2025 година.

8. Отчет за изпълнението на Стратегията за ВОМР на СНЦ „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа”.

9. Приемане на Решение за кандидатстване със Стратегия за Водено от общностите местно развитие на СНЦ „МИГ Главиница-Ситово Крайдунавска Добруджа“ за програмен период 2023 – 2027 г.

На основаниe  чл. 35. (1) Общото събрание е законно, ако на него присъстват повече от половината от всички членове на Сдружението или техни пълномощници.

 (2) Ако в определения час липсва кворум, събранието се отлага с един час по-късно при същия дневен ред, на същото място и може да се проведе законно независимо от броя на присъстващите членове.       

                                                                               

        От   Управителния съвет

       23.01.2025 година

 

https://www.mig.glavinitsa-sitovo.org/bg/m-obiavi-bg/342-2025-01-29-13-54-46.html

 

Печат

Полезна информация

ТУРИЗЪМ

  • Забележителности
  • Места за настаняване и хранене
  • Програма за развитие на Туризма

ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ

Адрес

Данни за контакт

Карта на Община Главиница

karta na obshtina glavinitsa

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ

Адрес

Данни за контакт

                                                                                                
            Всички права запазени ©  2016-2020 Община Главиница.  |   Защита на лични данни
(Privacy policy)
  |   Бисквитки (Cookies)  |   Стар сайт          Вход.