НАГРАЖДАВАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОНКУРСА
за изработване на коледни картички на тема
„На Коледа стават чудеса”
Община Главиница и МКБППМН при Община Главиница за поредна година организира конкурс за изработване на коледни картички на тема „На Коледа стават чудеса ”, по случай предстоящите Коледни и Новогодишни празници.
Главната цел беше да накара всяко дете, изработвайки своятa коледна картичка, да се докосне до коледните празници, до доброто и справедливото, до магията на святата Коледна нощ.
Стотици деца и ученици взеха участие с прекрасните самоизработени от тях картички с топли пожелания. Изработените картички, както всяка година ще бъдат разпродадени с благотворителна цел.
На 20.12.2021г. в заседателна зала, на емоционално тържество в присъствие на участници и учители, отличените получиха своите награди от г-жа Сузан Акиф – заместник кмет на Община Главиница, г-жа Иванка Сярова – заместник кмет на Община Главиница и председател на МКБППМН и г-н Ашкън Салим – секретар на Община Главиница.
Класирането по възрастови групи е както следва:
- Първа възрастова група 3-7 годишна възраст:
I място – Арда Ведат от група „Слънчице“ на ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница;
I място – Ърмак Неджмидин от изнесена група „Кокиче“ с.Зебил към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница;
II място – Ердем Метин от група „Мечо пух“ на ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница;
III място – Радослава Георгиева от изнесена група „Васил Левски“ с. Зафирово към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница.
Поощрителна награда:
Седа Гинкова от изнесена група „Роза“ с. Богданци към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница.
- Втора възрастова група 1-4 клас:
I място – Даниел Сяров от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
I място – Джейда Джевдет от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
II място – Анъл Абедин от II клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
II място – Арда Тахир от II клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
III място – Елисса Миленова от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
III място – Есер Зафер от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.
Поощрителни награди:
Дерин Мустафа от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
Ирем Ридван от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.
Най-красиво пожелание - Сонер Юсеин от 4 клас на ОУ "Отец Паисий" с. Стефан Караджа
- Трета възрастова група 5-7 клас:
I място Туче Салим от VII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
II място Синем Рамадан от VII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
III място Никол Николова от V клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
Поощрителна награда:
Денис Манолов от VI клас на ОУ „Отец Паисий“ с. Стефан Караджа.
- Четвърта възрастова група 8-12 клас:
I място Неслишах Илиева от XII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;
II място Емел Расим от VIII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.
- Групова работа – 1а клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.