• Начало
  • МКБППМН
  • НАГРАЖДАВАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОНКУРСА за изработване на коледни картички на тема „Коледна магия”

2019 12 02


НАГРАЖДАВАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОНКУРСА за изработване на коледни картички на тема „Коледна магия”

         Община Главиница и МКБППМН при Община Главиница за поредна година организира конкурс за изработване на коледни картички на тема „Коледна магия”, по случай предстоящия Коледни и Новогодишни празници.

             Главната цел беше да накара всяко дете, изработвайки своятa  коледна картичка да се докосне до коледните и новогодишните празници, до добротата, до чистите и топли човешки взаимоотношения и до магията на святата Коледна нощ.

            Стотици деца и ученици взеха участие с прекрасните само сръчно изработени от тях картички с топли пожелания.

             Идеята на конкурса се роди преди три години с инициативата на кмета на Община Главиница г-н. Неждет Джевдет и Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните, за да се усети чувството на „Коледната магия” във всяко едно дете.

            Изработените картички, както всяка година ще бъдат разпродадени с благотворителна цел. Със събраната сума отново ще бъдат подпомогнати семействата на деца и ученици в нужда.

            На 18.12.2019г. в заседателна зала, на емоционално тържество в присъствие на участници, родители, учители отличените получиха своите награди от г-н. Неждет Джевдет кмет на Община Главиница.

           

            Класирането  по  възрастови групи е както следва:

I място  - Хакан Нурхан Рейхан  от изнесена група „Мир“ с. Калугерене към  ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница

II място  - Дамла Турхан Еюб от изнесена група „Пролет“ с. Звенимир към  ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница

III място - Кристиана Димитрова  от изнесена група „Васил Левски“ с.Зафирово към  ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр.Главиница

Поощрителни  награди:

Есин Ерджан Адил от изнесена група „Славейче“ с. Черногоркъм ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница

Мартин Йовков Филков от изнесена група „Слънчице

към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница

 

 

I място - Ирем Ирфан Ридван- I клас от  ОУ „Кирил и Методий” с.Сокол

II място - Еджем Левент Севатин - Iа клас от СУ „Васил Левски“ гр.Главиница

III място - Айсун Юнал Раим - Iа клас от  СУ “ Васил Левски” гр.Главиница

 Поощрителни  награди:

Айча Ахмед АхмедIII клас от ОУ “ Св. Св. Кирил и Методий” с. Сокол

Сехер Сезгин Решад – IV б клас от СУ “ Васил Левски” гр. Главиница

 

I място - Есра Еджевит Мюджелит от VII клас от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

II място - Онур Осман Гьоджен от VI клас  от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

III място - Есил Алпер Акиф от VI клас  от СУ “Васил Левски” гр. Главиница

Поощрителна  награда

Синем Ахмед Рамадан - V клас от  СУ “ Васил Левски гр.Главиница

I място - Сузан Сунай Идриз – XII a клас от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

II място - Джансу Гюлер Лютфи – XII a клас от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

III място - Синем Исмет Феим - XII a клас от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

Поощрителна  награда:

Гюлджан Юзеирова от IX клас от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

 

I място - Жельо Маринов Георгиев

II място - Недка Златкова Ангелова

III място - Наста Алексиева Игнатова

Поощрителна  награда - Ана Златкова

 

 

I място - Арзу Левенова Донкова

II място - Щерион Валентинов Сербезов

III място - Есенгюл Росенова Христова

 

 

I място - III a клас от СУ „Васил Левски“  гр. Главиница

II място - IV a клас от СУ „Васил Левски“  гр. Главиница

                   II –рa ЦОУД  от СУ „Васил Левски“ гр. Главиница

III място - VII клас ОУ „Отец Паисий“ с.Стефан Караджа място

 

Джансер Садредин Сабри от ЦНСТ за деца без увреждания” с. Малък Преславец

 

 

Печат

Полезна информация

ОБРАЗОВАНИЕ

ТУРИЗЪМ

  • Забележителности
  • Места за настаняване и хранене
  • Програма за развитие на Туризма

ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ

Адрес

Данни за контакт

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ

Адрес

Данни за контакт